سلامتی در محصولات استیل تابناک

مجموعه استیل تابناک قیطاسی توجه به سلامت محصولات و مصرف کنندگان را جزو وظایف خود دانسته و به همین جهت محصولات استیل تابناک تولید شده با بهترین ورق های استیل می باشد و تمامی محصولات دارای ضمانت نامه ۱۲ ماه می باشد.
در ایجاد سرطان عوامل وراثتی (ژنتیک) و محیطی نقش اصلی را ایفا می‌کنند. عوامل ژنتیکی و وارثتی و غیرقابل اجتناب هستند اما در این بین عوامل محیطی نیز وجود دارند که باعث سرطان میشوند و نیز سبک زندگی نقش برجسته ای در این میان ایفا میکند . از این رو با توجه به نظر کارشناسان و متخصصان تغذیه ظروف استیل تقریبا بی ضرر هستند و برای هرنوع پخت و پزی از ظروف چینی و پیرکس مناسبتر هستند. ضدسرطان : از آنجایی که سرطان به عنوان یک بیماری دوران مدرن،باکنترل عوامل عفونی در تمامی کشور ها درحال افزایش است. نقش ژنتیک در سرطان فقط۵%درصد است در حالی که این آمار در کشور ما معلوم نیست.این اطلاعات نشان می دهد که انسان ها با رعایت نکردن مسائل به این بیماری دچار می شوند.یکی از راه کارهایی که پیشنهاد شده استفاده از ظروف استیل می باشد.سازمان غذا و دارو تأکید کرده ظروف استیل ذرات را بدون تغییر از بدن عبور داده و ضرری برای بدن ندارند.

 

اطلاعات تماس :
دفتر فروش :۷-۵۵۴۲۰۳۵
تلفکس : ۵۵۴۱۴۴۶۷
موبایل : ۰۹۱۲۳۱۴۵۴۲۰

نکاتی درباره فروشگاه

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

جدیدترین محصولات